У працівників колегіуму "Берегиня" та ЗОШ №29 виявлено COVID-19. Обидві школи - на карантині

У працівників двох черкаських шкіл виявили коронавірусну інфекцію, через що обидві школи зачинили на карантин. Працівників шкіл відправили на двотижневу самоізоляцію. Про це повідомив директор департаменту освіти і гуманітарної політики Черкаської міської ради Сергій Воронов.

COVID-19 виявили у працівників колегіуму «Берегиня» та у ЗОШ № 29. «У двох працівників закладів загальної середньої освіти зафіксували позитивні випадки інфікування на COVID-19. Тож усі працівники цих навчальних закладів відправляються на самоізоляцію, а навчальні заклади – на карантин, аби максимально убезпечити від поширення хвороби», – розповів Сергій Воронов.

На час двотижневого карантину відтермінують відповідно і прийом заяв на перший клас та отримання атестатів.

«Оскільки наразі відбувається процес прийому заяв для зарахування дітей до 1 класів, а відповідно до закону така процедура має відбуватись протягом одного місяця, а саме: із 1 червня по 30 червня включно, то для цих закладів ми плануємо продовжити термін прийому документів на два тижні. Випускники 9 класів зможуть отримати свої свідоцтва, коли буде відрегульований освітній процес та забезпечені безпечні умови», – зазначив освітянин.

У цих закладах проведена ретельна дезінфекція. Також Сергій Воронов зауважив, що одна з цих шкіл мала б бути локацією для складання ЗНО, втім нині відповідними підрозділами готується рішення про перенесення складання ЗНО в якусь з інших черкаських шкіл.

Нагадаємо, за інформацією МОЗ станом на 11 червня на Черкащині зареєстровано 506 випадків коронавірусу. За останню добу в області виявили 5 нових випадків COVID-19. Одужали від коронавірусу вже 371 черкащан. Летальних випадків – 19.

Інна МОЛЧАНОВА, Черкаси День
12.06.2020 16:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter