На Черкащині дитячі садочки поступово відновлюють роботу після карантину

На Черкащині дитячі садочки поступово відновлюють роботу після карантину Дошкільні навчальні заклади Черкащини поетапно відновлюють свою роботу. Про це інформує т.в.о керівника управління освіти Черкаської ОДА Оксана Сімушіна.

На місцях ухвалили рішення про відновлення роботи закладів дошкільної освіти з 1 та 8 червня 2020 року, м. Умань – з 27 травня.

У період підготовки закладів дошкільної освіти до відкриття проведуть низку заходів.

А саме:

– З 25 травня працівники закладів освіти будуть проходити навчання щодо правил використання засобів індивідуального захисту, їх утилізації та контроль над дотриманням цих правил.

– Готують приміщення до прийому дітей, виконують всі протиепідемічні заходи, спрямовані на захист дітей (звільняють ігрові кімнати від м’яких іграшок, килимових покриттів з довгим ворсом).

– Проводять дератизацію та дезінфекцію приміщень закладів дошкільної освіти.

– Організовують місця для обробки рук спиртовмісними антисептиками.

– Забезпечують заклади дошкільної освіти засобами індивідуального захисту та дезінфікуючими засобами і організувати контроль за їх використанням; безконтактними термометрами та дезінфікуючими засобами, паперовими рушниками в достатній кількості.

– Узгоджують дані про стан здоров’я учасників освітнього процесу з моніторинговою комісією.

– Погоджують з територіальними управліннями Держпродспоживслужби дані про готовність приміщень закладів дошкільної освіти та учасників освітнього процесу до повернення у заклади.

Моніторинг інформації про відновлення роботи закладів дошкільної освіти проводиться щоденно.
25.05.2020 18:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter