ЧНУ посів 17-те місце серед внз України за версією Scopus

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького впевнено тримається на 17-ому місці в Україні за показниками престижної всесвітньої бази даних Scopus. Про це інформують в пресслужбі закладу.

Наукометричний моніторинг суб’єктів науково-видавничої діяльності України здійснено за показниками бази даних SciVerse Scopus. Результати рейтингу закладів вищої освіти базуються на показниках бази даних Scopus, що є інструментом для відстеження цитованості наукових статей, які публікуються навчальним закладом або його співробітниками. База даних Scopus постійно індексує понад 20 тисяч наукових журналів та сотні книжкових серій.

ЧНУ посів 17-те місце серед внз України за версією Scopus

На квітень 2020 року до бази даних Scopus включено 177 закладів вищої освіти України, що на 11 навчальних закладів більше, ніж у квітні 2019 року.

У рейтинговій таблиці вищі навчальні заклади України ранжовані за індексом Гірша — кількісним показником, що базується на кількості наукових публікацій і кількості їх цитувань.

Черкаський національний зайняв у цьому рейтингу 17 сходинку із 505 публікаціями та індексом Гірша — 37. Це є найвищий показник в області і серйозний прогресивний результат у масштабах України.
09.04.2020 17:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter