У Мошнах відремонтували шкільний спортзал. Здавалося б, і при чому тут Тулуб?

У Мошнах відремонтували шкільний спортзал. Здавалося б, і при чому тут Тулуб? «У новий рік – із відремонтованою спортивною залою» – з таким девізом розпочала 2013 рік Мошнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, пишуть у Черкаській ОДА.
Як зазначають в обласній адміністрації, завдяки наполегливості батьків, які під час виїзного прийому громадян звернулися особисто до голови ОДА, Героя України Сергія Тулуба – нині учні мають змогу займатися фізкультурою у теплому приміщенні з усіма необхідними умовами.
Людмила Венедюк, мама одного зі школярів, від імені батьківського комітету звернулася до очільника області у липні. І вже у ІІІ кварталі 2012 року – спортивну залу Мошнівської загальноосвітньої школи було відремонтовано. Роботи виконано за рахунок субвенції на соціально-економічний розвиток регіонів з обласного бюджету в обсязі 60 тис. гривень.
У школі замінено віконні блоки на металопластикові, облаштовано відкоси, захисні решітки, пошпакльовано і пофарбовано стелю та стіни. А з грудня 2012 року у спортивній залі відновлено проведення уроків фізкультури.
14.01.2013 09:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter