Директора черкаської ЗОШ №28 оштрафували за неприбраний від снігу тротуар

Директора черкаської ЗОШ №28 оштрафували за неприбраний від снігу тротуар Директора черкаської ЗОШ №28 оштрафували за неприбраний від снігу тротуар На 850 грн оштрафували директора черкаської школи №28 Тетяну Скорик через невчасно вивезені гілки та не посипаний піском тротуар, пише gazeta.ua.
9 січня о 14.30 Тетяна Андріївна приходить до міськради на засідання комісії. Під кабінетом чекають четверо жінок і двоє чоловіків.
— Проблема шкіл, що в штаті лише один двірник. У нас 3 гектари двору. Департамент освіти не дає додатково ставку чи півставки двірника. Буває, що місяць-два взагалі немає двірника. Просимо технічок, виходять учителі, діти замість уроків трудового навчання прибирають, — розповідає Тетяна Скорик. — Інспектор каже, щоб розбивали ще й лід на тротуарі. Зрізані гілки сьогодні вивезли. Допомогло СУБ. Зробили б це давно, але казначейство не перераховує наші гроші. У нас є близько 30 тисяч гривень, і ми їх не можемо використати. Це проблема всіх шкіл.
У кабінеті п'ятеро членів комісії. Головує директор муніципальної інспекції Ольга Швець.
— Доріжки почищені та посипані, гілля сьогодні вивезене, — каже Тетяна Андріївна. — Я знайшла підприємство, щоб гілки обрізали безкоштовно. Потім пішли дощі і сніги. Щодо тротуарів, за які кошти ми маємо їх обслуговувати?
— Це ваш обов'язок. Ми не можемо відповідати за казначейство, — додає Швець.
Члени комісії голосують за штраф у 850 грн.
— Хіба я можу зі своєї зарплати заплатити такий штраф? — запитує Тетяна Андріївна і виходить.
14.01.2013 09:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter