У Черкаській медакадемії карантин через коронавірус. Студентів перевели на дистанційне навчання

Порожні гуртожитки та навчальні аудиторії, зачинена ідальня, по всій черкаській медичній академії у вільному доступі засоби для дезинфекції рук, а стан здоров’я працівників вишу щодня моніторить спеціально створений штаб за контролем захворюваності на інфекційні хвороби. Щодо студентів, то усіх 1800 осіб у тому числі і практикантів, переведено на дистанційне навчання. Такі заходи вжило керівництво вишу на період карантину відповідно Постанови Кабміну.

Відсьогодні усі викладачі закладу повинні підготувати навчальні матеріали та розмістити їх на платформі Moodlе звідки студенти зможуть брати на виконання завдання та через електронні засоби комунікації надавати викладачам зворотній зв’язок у вигляді виконаних завдань. Формат навчальних матеріалів викладач обирає на свій розсуд – це може бути конспект або відео-лекція. Для персоналу академії розроблений скорочений графік робочого дня. Проте, перш ніж допустити працівника до робочого місця йому вимірюють температуру тіла безконтактним темпометром.

- Дистанційне навчання - це оптимальни варіант у ситуації, що склалась. Адже є навчальний процес, вступна кампанія та випускні іспити, які не можуть бути відтерміновані або скасовані. З іншої сторони безпека життя та здоров’я студентів, для нас понад усе, - коментує ситуацію ректор Черкаської медичної академії Інна Губенко.

Останній раз навчальний заклад вживав карантинні заходи у 2009 році під час епідемії свинячого грипу в Україні. Тоді виш перебував на карантині два тижні.
13.03.2020 13:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter