Виставка-форум "Нова українська школа: сьогодні-завтра" пройшла в Черкасах

Виставка-форум "Нова українська школа: сьогодні-завтра" пройшла в Черкасах Як інформують у Черкаській ОДА, 5 березня відбулася виставка-форум «Нова українська школа: сьогодні – завтра», до участі в якій долучилися представники 15 виробників обладнання для Нової української школи. А також учителі, директори закладів освіти, керівники органів управління освіти, завідувачі методичних служб.

Відкрила роботу виставки ректор ОІПОПП Наталія Чепурна, яка розповіла про досягнення освітян Черкащини, зокрема, що стосується упровадження положень Концепції Нової української школи, реалізації обласних програм «Інноваційні школи Черкащини» та «Шкільний автобус», створення ефективної мережі опорних шкіл, впровадження інклюзивної освіти, застосування STEM-технологій в освітній сфері.

Звертаючись до присутніх, голова Черкаської ОДА Роман Боднар відзначив, що галузь освіти залишається пріоритетною для обласної влади.

– Ми повинні розуміти, що світ на сьогодні це не тільки про знання, освіта сьогодні – це про вміння дитини мислити, визначати пріоритети, фокусувати свою увагу, комунікувати, налагоджувати ефективні стосунки. Уряд і Президент приділяють надзвичайно велике значення реформі освіти і ми знаємо, що в цьому році в державному бюджеті передбачено 132 млрд гривень на освіту, а це на 15 млрд більше, ніж у минулому році. Для Черкаської області виділено 250 млн гривень.

Крім того, запроваджений проект „Спроможна школа для кращих результатів“, що буде спрямований на будівництво та реконструкцію шкіл, створення комфортного освітнього простору, що сприятиме кращому засвоєнню знань і формуванню світогляду. Це надасть можливість учням ставати більш конкурентними у сучасному світі».

– У мене дуже велика надія на вас, досвідчених, високоінтелектуальних людей, які формують цінності, ту парадигму мислення, від яких залежить успіх у житті, успіх держави. Впевнений, наші прийдешні покоління будуть ще більш успішними, ніж ми, – резюмував Роман Миколайович, звертаючись до освітян.
06.03.2020 16:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter