У Черкасах відбувся фінальний етап міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика

Як інформують у Черкаській ОДА, фінальний етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, в якому взяли участь 27 учнів із 3-го до 11 класу, 3 учні професійно-технічних закладів освіти та 8 студентів закладів вищої освіти, відбувся 29 лютого на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради».
У Черкасах відбувся фінальний етап міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика

Уже стало традицією перед виконанням завдань 4-го етапу Конкурсу проводити свято-нагородження переможців ІІІ етапу. З вітальним словом до переможців ІІІ етапу конкурсу звернулася ректор інституту Наталія Чепурна, яка зазначила, що Конкурс з української мови імені Петра Яцика вперше розпочався саме на Черкащині, яка багато років поспіль продовжує цю традицію.

Переможці ІІІ етапу Конкурсу з української мови імені Петра Яцика та їхні наставники отримали дипломи, подяки та подарунки від Ліги українських меценатів.

Учнівські та вчительські колективи міста Золотоноші порадували всіх присутніх чудовим концертом.

Після завершення Конкурсу роботи учасників передані представником Ліги українських меценатів Володимиром Поліщуком для розгляду журі заключного етапу.
02.03.2020 15:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter