У ЧДТУ відбувся Форум "Живи, учись і працюй на Черкащині"

За інформацією Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, 23 грудня у ЧДТУ пройшов Форум соціального партнерства освіти, об’єднаних територіальних громад, роботодавців та професійних спілок Черкащини «Живи, учись і працюй на Черкащині». Говорили про підвищення престижності регіональних закладів освіти Черкащини всіх рівнів – від середньої освіти до вищої, та підвищення потужності регіональних роботодавців задля того, щоб молодь залишалася навчатися і працювати на Черкащині.
У ЧДТУ відбувся Форум "Живи, учись і працюй на Черкащині"

Заступник голови ОДА Юрій Лесюк закцентував увагу на розвитку сфери професійної (професійно-технічної) освіти: «Що стосується виконавчої влади, то напрямок професійно-технічної освіти в наступному році буде особливо важливим, адже Міністерство освіти і науки України планує провести аудит всіх профтехзакладів. Відповідно після цього буде визначено які напрямки є найбільш ефективними та перспективними і ці напрямки будуть підтримуватися державою».

Водночас Юрій Миколайович наголосив на необхідності спільних зусиль задля розвитку Черкащини: «Сучасний світ дуже швидко змінюється, з’являються нові виклики, нові професії, нові потреби. Вважаю, що Черкаська область зможе знайти на них адекватну відповідь, але тільки спільними зусиллями».
23.12.2019 18:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter