У Черкасах за участі лідерів учнівського самоврядування відбувся Форум благодійників

Як інформують у Черкаській ОДА, 17 грудня на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» у рамках обласної підсумкової конференції Ліги старшокласників Черкащини відбувся Перший обласний Форум благодійників, приурочений Дню святого Миколая.
У Черкасах за участі лідерів учнівського самоврядування відбувся Форум благодійників

Ініціаторами проведення заходу є Ліга старшокласників Черкащини, Департамент освіти і науки ОДА, КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради».

Відкрився захід патріотичним флеш-мобом «Гімн молодої України» у виконанні учнів Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступеня № 28 ім. Т.Г. Шевченка.

Перший Форум благодійників відбувся за результатами інтернет-проекту «Ми – патріоти Черкащини», в якому старшокласники діляться своєю діяльністю у шести підпроектах: «Пишаємось тобою, рідний краю», «Я – свідомий громадянин України», «Покращимо життя своєї громади», «Здоровим бути – це здорово», «Збережемо природу заради майбутнього», «Патріоти на захисті Батьківщини». Саме у рамках останнього підпроекту організовується патріотична волонтерська діяльність старшокласників на засадах благочинності, відданості Батьківщині. Для учасників це можливість самоствердитися в очах однолітків, громади; набути соціального досвіду та нових знань. Благодійна та волонтерська діяльність учнів спрямована на надання допомоги людям, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують уваги, зокрема, дітям з особливими освітніми потребами.

Цьогоріч старшокласники на виконання інтернет-проекту «Ми – патріоти Черкащини» надіслали більше 215 різних зразків діяльності (презентації, статті, проекти, відеоролики), у яких вони висвітлили свою благочинну, природоохоронну, здоров’язберігаючу, патріотичну та благодійну діяльність.

Тож у продовження заходу присутні мали нагоду переглянути відеоматеріал про добрі справи учнів Черкащини.

Також у рамках форуму про результати своєї благочинної роботи розповіли кращі волонтерські загони області. Так, зокрема, рій «Мошногірські яструби ім. Ігоря Момота» Будищенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Черкаської районної ради, учасники військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), представили презентацію про свою діяльність у напрямку гри «Добре діло», що відбувається під гаслом «Служити Богу і Україні»: юні козаки надали матеріальну та моральну підтримку однолітку в подоланні важкої онкологічної хвороби. Добродії склали свій план, яким чином заробити кошти для допомоги. Для цього старшокласники провели різноманітні благодійні акції, залучили громаду села, співпрацювали з місцевим підприємством, аби зібрати кошти для реалізації свої добрих справ.
18.12.2019 09:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter