Суд оштрафував несумлінного підрядника за затримку з ремонтними роботами в Черкаській ЗОШ №17

Суд оштрафував несумлінного підрядника за затримку з ремонтними роботами в Черкаській ЗОШ №17 Господарським судом Черкаської області задоволено позов Черкаської місцевої прокуратури та стягнуто з товариства пеню та штраф за несвоєчасне виконання робіт за договором підряду.

Прокуратурою встановлено, що в 2017 році між Черкаською спеціалізованою школою № 17 Черкаської міської ради та Товариством укладено договір підряду на виконання капітального ремонту входу у приміщення школи з боку вул. Хрещатик.

Проведення робіт було заплановано на 2 роки, проте виконавши роботи передбачені договором в 2017 році підрядник до їх завершення в 2018 році не приступив взагалі.

Враховуючи тривале невиконання робіт за договором до стягнення з підрядника підлягали штрафні санкції у вигляді пені та штрафу за прострочення виконання зобов’язань у розмірі 64 тис. грн.

В той же час заходи по стягненню штрафних санкцій з недобросовісного підрядника не вживалися ні самою школою, а ні Департаментом освіти та гуманітарної політики міської ради.

Реагуючи на порушення, прокурор звернувся з відповідним позовом до суду, який надав правову оцінку діям підрядника та стягнув з нього штрафні санкції в повному розмірі.
11.12.2019 16:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter