На Черкащині визначено переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2020"

На Черкащині визначено переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2020"Департамент освіти і науки Черкаської ОДА інформує про результатами проведення очного етапу обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року -2020» – переможців за номінаціями:

НОМІНАЦІЯ «ПОЧАТКОВІ КЛАСИ»:

1.Волочай Оксана Василівна, учителька початкових класів Черкаської гімназії № 9 ім. О. М. Луценка Черкаської міської ради Черкаської області;
2.Бабіченко Наталія Юріївна, учителька початкових класів Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 Смілянської міської ради Черкаської області
3.Загороднюк Ірина Сергіївна, учителька початкових класів Соколівоцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тальнівської міської ради Тальнівського району Черкаської області

НОМІНАЦІЯ «ЗАРУБІЖНА ЛІТЕРАТУРА»:

1.Калина Юлія Миколаївна, учителька зарубіжної літератури Золотоніської спеціалізованої школи №1 Золотоніської міської ради Черкаської області;
2.Скубенко Тетяна Миколаївна, учителька зарубіжної літератури Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Смілянської міської ради Черкаської області;
3.Полозенко Світлана Василівна, учителька зарубіжної літератури Черкаської гімназії №9 ім. О. М. Луценка Черкаської міської ради Черкаської області.

НОМІНАЦІЯ «ІСТОРІЯ»:

1.Андрейко Тетяна Сергіївна, учителька історії та правознавства Золотоніської спеціалізованої школи №1 Золотоніської міської ради Черкаської області;
2.Ворона Анна Сергіївна, учителька історії та правознавства Смілянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія імені В.Т. Сенатора» Смілянської міської ради Черкаської області;
3.Самохотов Анатолій Олександрович, учитель історії та правознавства Червонослобідського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Червонослобідської сільської ради Черкаської області.

НОМІНАЦІЯ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»:

1.Деркач Леся Михайлівна, учителька образотворчого мистецтва Руськополянського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 Руськополянської сільської ради Черкаської області;
2.Дунаєва Ліна Володимирівна, учителька образотворчого мистецтва Уманського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7-колегіум» Уманської міської ради Черкаської області;
3.Солодар Лідія Миколаївна, учителька образотворчого мистецтва Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №18 імені Вʼячеслава Чорновола Черкаської міської ради Черкаської області.

НОМІНАЦІЯ «ХІМІЯ»:

1.Бузовська Світлана Вікторівна, учителька хімії Золотоніської гімназії ім.С.Д.Скляренка Золотоніської міської ради Черкаської області;
2.Савєнкова Ольга Євгеніївна, учителька хімії Чорнобаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Чорнобаївської районної ради Черкаської області;
3.Ткач Ірина Вікторівна, учителька хімії Кам’янського еколого-економічного ліцею Кам’янської міської ради Черкаської області.
04.12.2019 14:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter