Понад 70 юних музикантів з 11 міст змагалися за звання найкращого в Черкасах

Як інформують у міськраді Черкас, у дитячій школі мистецтв відбувся І Всеукраїнський конкурс з сольфеджіо та музичної літератури для учнів 3-5 класів мистецьких шкіл «ЗОЛОТА НОТА».
Понад 70 юних музикантів з 11 міст змагалися за звання найкращого в Черкасах

Цей конкурс було започатковано в 2013 році. Але цьогоріч завдяки підтримці міської влади Черкас та Благодійного фонду «Діоніс» він вперше проходив у статусі Всеукраїнського і залишається єдиним конкурсом для найменших знавців та любителів музично-теоретичних дисциплін.

На переконання міського голови Анатолія Бондаренка, розвиток творчих здібностей та розкриття потенціалу у дітей з найменшого віку є запорукою їх успіхів та перемог у подальшому дорослому житті. А такі конкурси є гарною можливістю продемонструвати таланти юних черкасців та гостей з інших міст.

До речі, предмети «сольфеджіо» та «музична література» в шкільній навчальній програмі вважаються одними із найскладніших.

Загалом у конкурсі взяли участь 72 конкурсанти з 11 міст України, яких оцінювало компетентне журі у складі фахових викладачів закладів мистецької освіти.
29.11.2019 13:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter