ОДА: Відбулося засідання колегії Департаменту освіти і науки

За інформацією Черкаської ОДА, на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників» 26 листопада відбулося засідання колегії Департаменту освіти і науки ОДА. Освітяни області обговорити актуальні питання галузі.

Відкрив роботу колегії директор Департаменту Валерій Данилевський, який визначив питання порядку денного заходу, а також прокоментував стан справ у галузі, означив основні завдання діяльності. Про хід виконання обласної цільової програми «Інноваційні школи Черкащини на період до 2020 року» доповіла начальник відділу дошкільної та загальної середньої освіти управління дошкільної, загальної середньої, інклюзивної та позашкільної освіти Департаменту Людмила Гордуновська.

Співдоповідачі, начальник відділу освіти Золотоніської міської ради та виконавчого комітету Ольга Строкань та начальник відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради Раїса Карман, поділилися досвідом «на місцях» щодо модернізації освітніх закладів, зокрема, в рамках програми «Інноваційні школи Черкащини на період до 2020 року». Принагідно було відзначено, що важливим підґрунтям упровадження означеної програми є фінансове та методичне забезпечення.
ОДА: Відбулося засідання колегії Департаменту освіти і науки

Начальник відділу інклюзивної, позашкільної освіти та виховної роботи управління дошкільної, загальної середньої, інклюзивної та позашкільної освіти Департаменту Тетяна Шевченко доповіла про стан мережі інклюзивно-ресурсних центрів та забезпечення їхньої діяльності. Також Тетяна Олександрівна проаналізувала роботу органів управління освітою щодо забезпечення діяльності козацьких класів.
27.11.2019 11:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter