На Черкащині заклади освіти обігрівають понад 900 автономних котелень

Понад 900 автономних котелень нині обслуговують заклади освіти області. Із них 51%, тобто 458, опалюються природним газом, у 12-ти – електроопалення, 433 заклади опалюються від твердопаливних котелень. Переходити на альтернативні види палива закликали заклади освіти Черкащини в ОДА. На цьому наголосила у ході координаційної наради заступниця директора Департаменту освіти облдержадміністрації Оксана Сімушіна.

На Черкащині заклади освіти обігрівають понад 900 автономних котелень


– Загалом на Черкащині провели капітальні ремонти 37-ми автономних котелень, – каже Оксана Сімушіна. – Крім того, ввели в експлуатацію 3 автономні котельні з монтажем нових енергоефективних котлів, модернізували, капітально відремонтували внутрішні системи опалення у 29 закладах освіти. У 48 закладах виконані ремонти, проведена реконструкція, заміна інженерних мереж, утеплили фасади 19 будівель, у 237 – виконали часткову заміну віконних блоків на металопластикові. Йдеться про 2,7 тисяч штук.

Втім, відзначила вона, протягом останніх 4-х років, враховуючи зміни у Кодексі газорозподільчих систем, ускладнився процес підключення до газопостачання автономних котелень освітньої галузі. Зважаючи на це, котельні 132 закладів освіти перевели з газового на опалення альтернативними видами палива. У Лисянському, частково Кам’янському, Чорнобаївському районах такі роботи проводилися масштабно.
21.11.2019 09:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter