У Черкаській області фахівці Держпродспоживчслужби регулярно перевірятимуть якість харчування в школах і дитячих садках

Безперешкодно перевіряти якість харчування у дошкільних і шкільних закладах ініціює Держпродспоживчслужба області. Як інформують у Черкаській ОДА, попередні механізми з упровадження таких заходів на Черкащині обговорили на нараді під головуванням заступника очільника області Віктора Карпенка.

Розпочали підготовчу роботу до цього процесу в Держпродспоживчслужбі області декілька місяців тому. До того служба проводила планові перевірки. Завдяки упроваджуваній установою превентивній роботі, в області за останні два роки вдалося уникнути спалахів отруєнь у дошкільних і шкільних навчальних закладах.
У Черкаській області фахівці Держпродспоживчслужби регулярно перевірятимуть якість харчування в школах і дитячих садках

Готові підтримати ініціативу служби такого з інспектування НЗ на обласному рівні. Для цього треба напрацювати чіткий механізм дій, переконаний Віктор Карпенко. З цією метою при ОДА створять відповідну робочу групу.

– Для мене не зрозуміло, як можна ставити особисті підприємницькі інтереси вище за збереження здоров’я дітей, – зауважив посадовець. – Зараз питання забезпечення якості харчування у навчальних закладах – серед головних. Вже завтра відбудеться всеукраїнська нарада під головуванням Прем’єр-міністра України. Також здоров’я та харчування дітей – питання номер один для Першої леді Олени Зеленської. Зрештою, ми всі розуміємо його важливість, адже самі виховуємо дітей. Звісно, матимемо супротив у цій роботі, адже дехто не проти збагатитися на дитячому харчуванні. Тому треба напрацювати такий механізм, який би став дієвим засобом забезпечення якісного харчування в школах.
25.10.2019 10:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter