У Черкасах проходила перша міжнародна мультидисциплінарна науково-практична конференція

У Черкасах відбулася перша міжнародна мультидисциплінарна науково-практична конференція.
У Черкасах проходила перша міжнародна мультидисциплінарна науково-практична конференція

Як інформують у Черкаському прес-клубі, науковців із 20 закладів вищої освіти України та Європи зібрав Черкаський державний бізнес-коледж. Протягом 16-17 вересня, на I Міжнародній науково-практичній конференції вони обговорювали питання за темою "Економіка, освіта, технології в контексті глобальних трансформаційних імператив розвитку".

- Конференція зібрала до сотні освітян, що обговорювали шляхи глобального розвитку вищої освіти – такі як основні акценти розвитку освіти в умовах глобалізації, інформаційні системи та технології в глобальному вимірі та європейський вектор розвитку освіти, - констатує директор Черкаського державного бізнес-коледжу Олег Куклін. – Окремими цікавими подіями конференції стали відкриті лекції, які провели для черкаських студентів Роман Дьякон, Президент ISMA (Латвія) та Сандра Плота, Президент Ферганської філії ISMA, а також виступи на конференції наших колег із Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана та Харківського національного економічного університету ім. Семена Кузнеця.

Міжнародна науково-практична конференція організована нами спільно із Департаментом регіонального розвитку Черкаської ОДА та Вищою школою управління інформаційних систем (ISMA) – і спільна організація такого поважного заходу покладе початок новому етапу співпраці із цим європейським вишем. Досі ми проводили взаємні стажування та обміни у рамках напряму академічної мобільності програми Еразмус+, а плануємо реалізацію спільних проектів у рамках іще одного напряму Програми ЄС – імені Жана Моне.
18.10.2019 11:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter