Вихованці черкаської студії «Klick» вибороли перше командне місце серед дитячих фотостудій України

Як повідомляють у КЗ «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Черкаської обласної ради, з 22 по 25 серпня 2019 року традиційно в м. Кременчук, на базі міського центру позашкільної освіти, відбувся фестиваль дитячого кіно та телебачення «Веселка» і конкурс юних фотоаматорів «Ми – діти України».
Вихованці черкаської студії «Klick» вибороли перше командне місце серед дитячих фотостудій України

І фестиваль, і конкурс були присвячені пам’яті Заслуженого працівника освіти України, відмінника освіти України, члена спілки кінематографістів України, директора Кременчуцького міського центру позашкільної освіти Костянтина Холодняка. Саме за ініціативи Костянтина Андрійовича було запроваджено фестиваль та конкурс і цьогоріч він вже збирає юних фотоаматорів України вісімнадцятий рік поспіль. Традиційно це відбувається у місті Кременчук.

На фестиваль прибули 14 команд, у складі яких налічувалося 61 учасник з 12 областей України: Дніпропетровської, Запорізької, Івано-Франківської, Кіровоградської, Миколаївської, Полтавської, Сумської, Тернопільської Харківської, Хмельницької, Чернівецької та Черкаської областей.

Нашу область на змаганнях представили 4 вихованці студії «Klick» КПНЗ м. Черкаси «Міська СЮТ» під керівництвом Євгенія Короля.

Зрозуміло, що програмою фестивалю передбачались бліц-конкурс, виставка фоторобіт юних фотографів, але юних учасників ще чекали прогулянка по Дніпру, участь у міських заходах, присвячених Дню Незалежності України, та найголовніше – обмін досвідом та спілкування талановитих дітей.

У підсумку вихованці КПНЗ м. Черкаси «Міська СЮТ» вибороли 14 призових місць та перше командне місце серед дитячих фотостудій України.

Церемонія нагородження переможців пройшла в актовій залі Кременчуцького міського центру позашкільної освіти 24 серпня, у День незалежності України.
29.08.2019 11:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter