У ЧНУ розпочинають підготовку лікарів

Черкаський національний університет розпочинає підготовку лікарів. Як інформують у Черкаській ОДА, саме про це говорили в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького на круглому столі «Підготовка кадрів для системи охорони здоров’я в умовах медичної реформи».
У ЧНУ розпочинають підготовку лікарів

Участь у зібранні взяли відомі представники медичної галузі України — президент Національної академії медичних наук України Віталій Цимбалюк, директор інституту урології Національної академії медичних наук України Сергій Возіанов, директор Національного інституту хірургії та трансплантології ім.О.О.Шалімова Олександр Усенко, заступник директора Національного інституту серцево-судинної хірургії імeні М. М. Амосова, академік НАМН України Анатолій Руденко .

Учасників круглого столу привітав ректор Олександр Черевко:

— Черкаський національний — це університет класичного зразка. Ми постійно розвиваємося, удосконалюємося, відкриваємо нові спеціальності. Цього року на базі нашого університету відкрито навчально-науковий центр «Медичний інститут». Уклавши угоди з провідними медичними закладами Черкащини, ми уже набираємо абітурієнтів на спеціальність «Медицина».

Статистика свідчать про недостатність медичних працівників не тільки в нашій області, а й в Україні. Саме тому наші фахівці й запрошені колеги готові розпочати навчання майбутніх медиків.

До присутніх звернувся т.в.о. голови Черкаської облдержадміністрації Тарас Висоцький. Він висловив сподівання, що викладачі, які будуть працювати у новоствореному ННЦ, зможуть забезпечити фахову підготовку для майбутніх працівників медичної сфери:

— Кожен із нас розуміє, що результат діяльності цього підрозділу буде помітний лише через 10 років. Але сьогодні керівництво університету зробило важливий крок — воно розпочало роботу. Ми сподіваємося на успіх і на те, що згодом у лікарні прийдуть молоді, розумні, ініціативні медики.
15.07.2019 10:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter