Міністр освіти Лілія Гриневич зустрілася з колективом ЧНУ

Як інформують у ЧНУ, в рамках робочого візиту до Черкаської області Міністр освіти і науки Лілія Гриневич поспілкувалася з колективом Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.
Міністр освіти Лілія Гриневич зустрілася з колективом ЧНУ

Вона відзначила, що університет успішно розвивається, поліпшуючи свої позиції у всеукраїнських та входячи до світових наукових рейтингів.

— Ми знаємо, що ЧНУ працює гідно, розвиває освітні програми, — наголосила Лілія Михайлівна.

З колективом навчального закладу говорила про розвиток вищої школи, про те, що вже вдалося реформувати, й про те, що буде зроблено у цій сфері найближчим часом.

— Стан системи вищої освіти викликає тривогу, — зазначила Лілія Гриневич. — Як ви пам’ятаєте, після Революції Гідності одним із перших був прийнятий Закон України «Про вищу освіту». Від того часу в системі вищої освіти сталося багато змін. Розроблені 200 стандартів якості освіти. Почало працювати Національне агентство з питань якості освіти, Національне агентство кваліфікацій. Функціонують внутрішні системи забезпечення якості освіти. Розвивається державно-приватне партнерство в освіті, дуальні освітні програми. Нині назріли поправки до закону.

Важливо й те, що в Україні забезпечено рівність доступу до вищої освіти. Хоча, коли ми починали вводити систему зовнішнього незалежного оцінювання в 2000-х роках, мені казали: ти займаєшся дурницями. Пройде не одне десятиліття, щоб це запрацювало в Україні. Нині ж система ЗНО успішно діє.

Лілія Михайлівна окреслила й ті питання, які ще потребують вирішення.
01.07.2019 16:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter