До черкаської школи №3 завітав аташе посольства Франції в Україні Фабрис Пето

До черкаської спеціалізованої школи I-III ступенів № 3 завітав пан Фабриса Пето, аташе з питань співробітництва в галузі французької мови посольства Франції в Україні. Про це інформує Про Все.

Метою візиту делегації було відвідування школи та знайомство з учнями, які брали участь у проекті «Saisir Le Monde» в межах Року французської мови в Україні. Керівництво міста Черкаси представляв директор департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР Сергій Воронов.
До черкаської школи №3 завітав аташе посольства Франції в Україні Фабрис Пето

Під час перемовин директор школи Тетяна Ткаченко ознайомила гостей із основними пріоритетами школи, її міжнародною діяльністю та діяльністю „Шкільної майстерні сталого розвитку“.

Старшокласники французькою та англійською мовами провели віртуальну подорож, де представили основні здобутки та досягнення шкільної родини. Нікіта Товстопят презентував роботу „Автономна станція водоочищення для приватного домогосподарства з використанням MBBR-технології та ПЕТ-кришечок, як носіїв біоплівки (перші кроки)“, яку розробив за підтримки наукового керівника Людмила Довгаль. За цю роботу учень отримав спеціальну відзнаку конкурсу Всеукраїнського юнацького водного призу.
21.06.2019 10:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter