Черкаський Департамент освіти продовжує виплачувати гроші місцевому підряднику, який осканалився з невиконанням ремонту спортзалу в ЗОШ №5

Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради перерахує ще 300 тисяч гривень на ремонт дитячого садочка підприємству «БТК-Лад Плюс».

Про це пише видання «18 000».

21 травня в системі «Дозорро» було опубліковано звіт про укладений договір Департамента Черкаської міськради з ТОВ «БТК-Лад Плюс». Згідно з ним, фірма отримає ще 318 тис грн. на капітальний ремонт будівлі дитячого садочку №34. Таким чином відбулося коригування основного договору, який було підписано в липні минулого року без тендеру.

Тоді звіт підписав заступник директора департаменту Богдан Бєлов. Перелік робіт та кошторис – відсутні. Вартість договору – 574 тис грн. До кінця 2018-го вся сума була сплачена департаментом замовником на рахунок підрядника.

Засновником «БТК-Лад Плюс» є підприємець Дмитро Хоменко. Він же є також засновником підприємства-підрядника, в назві його різниця одне слово – ПП «БТК-Лад».

Остання фірма – відомий в Черкасахдрядник, що, зокрема, виконував ремонті роботи в закладах освіти міста. Протягом останніх трьох років замовники уклали з підприємством угод на більш ніж 28 млн грн.

Зокрема, саме «БТК-ЛАД» є виконавцем оскандаленого ремонту спортзалу в школі №5. Отримавши у травні минулого року аванс у 500 тис грн, підрядник роботи не виконав. Згідно з матеріалами досудового слідства, підприємство не мало необхідної для таких робіт ліцензії, про що не повідомило керівництво навчального закладу.

У грудні минулого року суд арештував грошові кошти підприємства на банківських рахунках. У лютому 2019-го суд Господарський суд Черкаської області задовольнив позовні вимоги щодо стягнення з підрядника 500 тис грн за невиконання робіт з капітального ремонту спортзалу. Апеляційна інстанція відмовила «БТК-Лад» у задоволенні клопотання.

Наші Гроші
27.05.2019 14:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter