У ЧДТУ пройшов День кар’єри Європейського Союзу

23 травня в Черкаському державному технологічному університеті, вперше у Черкаському регіоні, в межах проекту «Інформаційна підтримка молодіжних Мереж Європейського Союзу в Україні», пройшов День кар’єри Європейського Союзу.
У ЧДТУ пройшов День кар’єри Європейського Союзу

День кар’єри ЄС ставить за мету поширення інформації щодо шляхів професійного зростання та кар’єрних можливостей для молоді в Черкасах та Черкаській області в контексті європейської інтеграції України. Зокрема, ознайомлення молоді з можливостями працевлаштування на Черкащині на робочі місця з гідною заробітною платою та належними умовами праці; обговорення основних викликів, що існують сьогодні на ринку праці Черкащини та шляхів їх вирішення; визначення шляхів та способів співпраці влади, освіти, бізнесу, громадських організацій для досягнення європейських стандартів ринку праці та підготовки фахівців для потреб регіону.

На Площі Знань ЧДТУ зібралися представники обласної та міської влади, обласного об’єднання організацій роботодавців, обласної профспілки, обласної та міської служб зайнятості, регіональної ради підприємців області, громадські організації, керівники навчальних закладів, зокрема й профтехосвіти, вишів, роботодавці, студенти, старшокласники та всі бажаючі ознайомитися із можливостями працевлаштування в регіоні.

На День кар’єри ЄС завітали до Черкаського державного технологічного університету і зарубіжні гості – делегація міжнародної компанії Aptiv Україна – найбільшого виробника автокомпонентів у світі: директор з питань розвитку виробництва компанії в Європі, Центральній Азії та Африці Луїс Фігуейредо, HR керівник компанії у кластері Польща, Сербія, Україна Барбара Берньєн та представник компанії Aptiv Артур Херувімов. Сьогодні компанія Aptiv розглядає можливість розширення свого виробництва в місті Черкаси та планує створити близько двох тисяч нових робочих місць.

На заході також була присутня делегація з Німеччини, яка перебуває в Черкаському державному технологічному університеті в межах програми «Meet Up! Німецько-українські зустрічі молоді». Ця програма фінансується фондом «Пам'ять, відповідальність, майбутнє» і у її межах ЧДТУ спільно з Технічним університетом Берліну реалізовує проект «Amusing Science», що орієнтований на популяризацію науки, особливо серед молодого покоління.
24.05.2019 13:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter