На Черкащині випускники почали складати ЗНО

Зовнішнє незалежне оцінювання розпочалося на Черкащині. Першою випускники сьогодні складали математику. Цей тест входить до трійки найбільш популярних предметів серед випускників шкіл, повідомляють в управлінні освіти і науки облдержадміністрації.
На Черкащині випускники почали складати ЗНО

Для проходження тестування з математики в області зареєструвалося 3942 особи, з’явилися на пункти тестування 3828 (97,1% від загальної кількості) осіб.

Тест зовнішнього незалежного оцінювання з математики у 2019 році складається із 33 завдань п’яти форм, на виконання яких учасники мали 180 хвилин. Результат виконання завдань №1-28 та №31-32 за вибором випускника може бути зараховуваний як державна підсумкова атестація з математики.

Результат виконання завдань усього тесту буде використовуватись під час прийому до закладів вищої освіти.

Максимальна кількість тестових балів, яку може отримати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання, що будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація, дорівнює 52 балам.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати правильно виконавши всі завдання тесту, – 62 бала.

З метою успішного проведення ЗНО з математики було залучено 651 педагогічного і науково-педагогічного працівника закладів загальної середньої, вищої освіти. Крім того, за дотриманням процедури тестування спостерігали 27 громадських спостерігачів.
22.05.2019 09:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter