Освітня чехарда в Каневі: міськрада вирішила, що місцеві ліцеї мають бути до 1 липня школами

Освітня чехарда в Каневі: міськрада вирішила, що місцеві ліцеї мають бути до 1 липня школамиЯк інформують у міській раді Канева, депутати внесли зміни до ухваленого раніше рішення, відповідно до якого назви міських загальноосвітніх навчальних закладів повернулися до попередніх. Рішення було ухвалено в ході чергового засідання сесії Канівської міської ради.

Відповідно до нового Закону України «Про світу» 24 січня 2019 року було ухвалено рішення, відповідно до якого навчальні заклади міста змінили назву відповідно до найвищого ступеня: І ступінь (де навчання проводиться до 4 класу) - це початкова школа, ІІ ступінь (9 класів) – це гімназія, ІІІ ступінь (11 класів) - ліцей. Відтак, всі місцеві школи, яка мають І-ІІІ ступені, стали ліцеями, а в Яблуневі - гімназією.

Утім, у зв’язку з початком реєстрації учнів 11-х класів для проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО, яка стартувала 1 лютого , та з метою ефективного закінчення 2018-2019 навчального року, безперешкодного вступу випускників до вищих навчальних закладів було ухвалено рішення, що доцільно до 1 липня для закладів загальної середньої освіти залишити назви, які вони мали до 24 січня.
01.03.2019 16:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter