У Черкасах видано перший том книжки «Олександр Захаренко. Вибрані педагогічні твори»

Як інформують у міськраді Черкас, 21 лютого в стінах Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького провели науково-практичний стіл «Сучасна українська школа в контексті ідей Олександра Захаренка», де презентували нову збірку його творів. Видали перший том книги під назвою «Олександр Захаренко. Вибрані педагогічні твори» за кошти з фонду міського голови.
У Черкасах видано перший том книжки «Олександр Захаренко. Вибрані педагогічні твори»

Перед початком заходу Анатолій Бондаренко, його заступник Ігор Волошин разом із науковцями й викладачами поклали квіти до барельєфу засновника відомої в Україні авторської школи в селі Сахнівка Корсунь-Шевченківського району Олександра Захаренка. Саме в цьому корпусі, де відбулася презентація книги, свого часу навчався педагог-новатор.

Участь у відкритті науково-практичного столу взяв і міський голова. Він наголосив, що спадщина Олександра Захаренка має вивчатися та бути гідно поцінована нашими освітянами. Оскільки багато методик західних шкіл базуються на досвіді й творчих напрацювань українських педагогів, таких як Олександр Захаренко, Антон Макаренко та Василь Сухомлинський.

– Ми й надалі підтримуватимемо й сприятимемо виданню книг, які популяризують спадщину українських педагогів. Аби наше майбутнє покоління зростало освіченим і патріотичним, – сказав Анатолій Бондаренко.

Усі праці Захаренка в збірці виклали в хронологічному порядку. У перший том увійшли твори написані із середини 70-х до середини 80 років.
22.02.2019 10:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter