Учні зі Шполи пройшли 3-тижневий курс навчання в Британському освітньому комплексі «East-West Bridge Centre»

Як інформують у Черкаській ОДА, нещодавно група учнів Шполянської громади разом з керівником- учителем англійської мови гімназії Кравченко Тамарою повернулися із Великобританії. Протягом трьох тижнів Колісник Богдан, Курінний Ілля, Нечай Альбіна, Пасєка Анна та Шовковий Олександра, на запрошення Британського освітнього комплексу «East-West Bridge Centre», навчались відповідно до міжнародного формату. Діти із захопленням вивчали новий мовний рівень, виконували різноманітні завдання та готували власні креативні проекти. Безумовно, щоденне спілкування з носіями мови допомогло подолати комунікативний бар’єр та повірити у власні сили й можливості.
Учні зі Шполи пройшли 3-тижневий курс навчання в Британському освітньому комплексі «East-West Bridge Centre»

Багато нових і незабутніх вражень отримали діти від відвідування Букінгемського палацу та другої резиденції королеви Єлизавети ІІ у Віндзорі, музеї Лондона . Учні дізнались багато цікавих фактів із життя королівської сім’ї, історії Лондона і Великобританії та про визначні місця Туманного Альбіону. Всесвітньо відомий Оксфорд відкрив завісу загадкового світу Гаррі Поттера і дав можливість побачити університет, де знаходиться та сама Велика зала Хогвартса.

А відвідавши студію братів Варнерів «Створення Гаррі Поттера», ще довго ділились враженнями від побаченого. Музей воскових фігур Мадам Тюссо теж народив хвилю емоцій та вражень. Захват від видів на Лондон з висоти 135 метрів з Лондон Ай ще довго буде в серці кожної дитини. Школярі отримали не тільки інформацію про історичний та культурний спадок Великобританії, а й стали самостійнішими, розвинули навички спілкування з іноземними однолітками та дорослими.
02.10.2018 09:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter