Суд скасував рішення Городощенської райради, яке відбирало земельну ділянку у загальноосвітньої школи

Суд скасував рішення Городощенської райради, яке відбирало земельну ділянку у загальноосвітньої школи Господарським судом задоволено позов Смілянської місцевої прокуратури та скасовано рішення однієї з сільських рад Городищенського району про відмову в передачі земельної ділянки площею понад 4 га в постійне користування Городищенській районній раді, на балансі якої перебуває загальноосвітня школа, для задоволення інтересів учнів.

Оскільки рішенням сільської ради, в порушення вимог чинного законодавства, відмовлено в передачі земельної ділянки під загальноосвітнім навчальним закладом балансоутримувачу, що було необхідно, в тому числі для оформлення документації для розміщення на території школи спортивного майданчика для фізичного розвитку дітей, на захист інтересів держави в сфері охорони дитинства виступила прокуратура.

Суд погодився з доводами прокурора та скасував незаконне рішення органу місцевого самоврядування. Після набрання рішенням законної сили прокуратурою в межах компетенції буде вжито заходів з метою його виконання та забезпечення інтересів учнів школи.
01.10.2018 09:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter