Віце-прем'єр Кириленко ознайомився з об'єктами "Нової української школи" на Черкащині

Як інформують у Черкаській ОДА, віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко під час робочої поїздки на Черкащину перевірив старт реформи середньої освіти в області, зокрема запровадження концепції «Нова українська школа». Віце-прем’єр-міністр відвідав кілька навчальних закладів Черкащини. Урядовець оглянув навчально-матеріальну базу інноваційної загальноосвітньої школи в селищі Пальміра Золотоніської районної ради – сучасні кабінети математики, біології, хімії, фізики, клас LEGO.
Віце-прем'єр Кириленко ознайомився з об'єктами "Нової української школи" на Черкащині

Також В’ячеслав Кириленко перевірив освітній простір гімназії ім. С. Д. Скляренка в місті Золотоноша Черкаської області, де також створено необхідні умови для навчання.

У Черкасах В’ячеслав Кириленко ознайомився з освітнім простором гімназії №9 ім. О. М. Луценка. Цей навчальний заклад також використовує інноваційну базу для навчання – інтерактивні та інформаційні технології, набори робототехніки LEGO. В цій гімназії запроваджено роздільне національно-патріотичне навчання (класи кадетів та паняночок – хлопці й дівчата опановують навчальний матеріал окремо).
Віце-прем'єр Кириленко ознайомився з об'єктами "Нової української школи" на Черкащині

Нагадаємо, у 2018 році на реалізацію проекту «Нова українська школа» для Черкаської області надано субвенцію з державного бюджету на загальну суму 43,6 млн грн. Першокласники усіх закладів загальної середньої освіти області забезпечені наборами LEGO Six bricks (Шість цеглинок), які безкоштовно розповсюджено у рамках Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та The LEGO Foundation та у межах проекту «Сприяння освіті».
28.09.2018 11:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter