5 школам Звенигородки повернули право постійного користування земельними ділянками

5 школам Звенигородки повернули право постійного користування земельними ділянками Звенигородська місцева прокуратура захистила інтереси держави в суді щодо відновлення права постійного користування земельними ділянками 5 шкіл міста Звенигородка вартістю понад 15 млн. грн., право яких незаконно припинено міською радою.

Установлено, що в лютому 2018 року міська рада прийняла рішення про припинення права постійного користування земельними ділянками 5 звенигородським школам, на яких розташовано комплекси навчальних приміщень, суттєво зменшивши їх матеріально-технічну базу, з передачею земель в постійне користування Звенигородської районної ради.

Реагуючи на виявлені порушення, Звенигородська місцева прокуратура звернулася до суду з позовом про визнання незаконним і скасування зазначеного рішення міської ради.

17 вересня господарським судом Черкаської області позовні вимоги прокурора задоволено в повному обсязі та попереджено вибуття з постійного користування закладів освіти земельних ділянок загальною площею близько 5 га, які використовуються для обслуговування навчальних закладів міста Звенигородка.
19.09.2018 14:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter