На Черкаському Азоті влітку придбали путівки для 119 дітей своїх працівників

ПАТ «АЗОТ» виділило 600 тисяч гривень та придбало 119 путівок для оздоровлення дітей співробітників Черкаського «Азоту» під час літніх канікул. За результатами відбору, підприємством було обрано два табори для літнього відпочинку дітей – «Україна» та «Дахнівська Січ». Перебування у таборах включало в себе як проходження лікувальних процедур, так і розважально-ігрових заходів.
На Черкаському Азоті влітку придбали путівки для 119 дітей своїх працівників

«Оздоровлення наших співробітників та членів їх сімей є одним із напрямків соціальної відповідальності підприємства та нашим беззаперечним пріоритетом. Підприємство протягом багатьох років поспіль щороку організовує подібні відпочинкові програми. Але у цьому році, на відміну від попередніх, ми не ставили жодних обмежень та придбали путівки для дітей всіх співробітників заводу, хто виявив бажання. До процесу вибору відпочинкових таборів були безпосередньо залучені співробітники, що допомогло нам організувати максимально комфортний відпочинок як з точки зору якості послуг, сервісу, так і розташування», – прокоментував Василь Іванов, голова профкому ПАТ «АЗОТ».

Проведення заходів соціальної відповідальності є одним з пріоритетних напрямів роботи підприємства поряд з виробництвом продукції. Окрім проведення соціальних програм для співробітників заводу, підприємство реалізує регіональні соціальні програми, дбає про розвиток міста, надає цільову благодійну допомогу.
13.09.2018 17:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter