У Городищенському економічному ліцеї втілюють освітні новації

У Городищенському економічному ліцеї втілюють освітні новації. Тут не лише модернізують приміщення, а й активно впроваджують сучасні методики та педагогічні практики. Як інформують у Черкаській ОДА, в цьому переконався перший заступник голови ОДА Віталій Коваль, відвідавши навчальний заклад. До ліцею він завітав, перебуваючи з робочим візитом на Городищині.
У Городищенському економічному ліцеї втілюють освітні новації

– Поступово створюємо сучасний освітній простір у навчальних закладах області, – каже перший заступник. – Наше завдання – щоб він задовольняв потреби як учнів та їхніх батьків, так і самих викладачів. Тутешній ліцей – яскравий приклад навчального закладу, де вдало поєднують технологічний підхід до освітнього процесу та гуманістичний – до формування особистості ліцеїста, де орієнтуються саме на можливості, нахили й інтереси кожного з учнів. Результат очевидний – кількість переможців олімпіад та конкурсів зростає. Так само й рівень викладачів, котрі постійно оновлюють методики та практики викладацької діяльності.

Нині 80 учнів закладу навчає зо два десятки викладачів, поміж яких і Заслужений учитель України, викладачі з відповідними кваліфікаційними категоріями та званнями. Протягом останніх років 17 учнів ліцею стали переможцями ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, 7 – стипендіатами Президента України за абсолютну першість в ІV етапі Всеукраїнських олімпіад з економіки та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, одержали перемоги у Всеукраїнських турнірах юних економістів та знавців курсу «Фінансова грамотність».

Ліцеїсти навчаються за економічним та правовим профілем. Тут функціонує 7 кабінетів, зокрема фізики, біології та хімії, що обладнані мультимедійними комплексами, комп’ютерний клас. У кабінеті економіки й історії встановлено інтерактивні дошки. У кабінеті фізики розміщено LEGO-лабораторію. У ліцеї є власний WEB-сайт та блоги учителів, а ще друковане видання – газета «Ліга».

За період минулого й нинішнього років на поліпшення матеріально-технічної бази ліцею використали понад 500 тис. грн з місцевого бюджету та майже 900 тис. грн з обласної субвенції на програму «Інноваційні школи».
13.09.2018 14:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter