У ЧНУ пройшов Олімпійський урок

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького вчотирнадцяте провели Олімпійський урок. Першокурсники ЧНУ взяли участь у справжньому святі спорту — з «Розминкою майбутнього олімпійця» від презентера міжнародних фітнес-конвенцій МаксимаДовбуша та майстер-класами від титулованих студентів ННІ фізичної культури, спорту та здоров’я.
У ЧНУ пройшов Олімпійський урок

Увесь колектив закладу вищої освіти — від ректора до студентів — одягнув спортивну форму і продемонстрував на Університетській площі чудову фізичну підготовку. Когорту олімпійців представляли випускник навчального закладу, призер Олімпійських ігор Олександр Мотузенко і викладач навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту та здоров’я Богдан Кулініч, Паралімпійський чемпіон з футболу 2016 року.

Підтримали університетську громаду і представники Національного олімпійського комітету України в Черкаській області: відповідальний секретар відділення НОК Іван Урста та стипендіат НОК Олександр Гнатенко.

Ректор, голова відокремленого підрозділу спортивної студентської спілки України в Черкаській області Олександр Черевко привітав усіх учасників дійства.
У ЧНУ пройшов Олімпійський урок

— ЧНУ є лідером спортивного життя регіону. У нас навчаються і працюють десятки відомих спортсменів, ми є кузнею чемпіонів. Переконаний, що майбутні олімпійці є і серед вас, — звернувся він до першокурсників. — Спорт робить людину кращою, сильнішою, наполегливішою в досягненні своєї мети, він привчає людину до здорового способу життя, а здоров’я — це краса і сила духу. Черкащина завжди славилася видатними спортсменами. Уродженець Чорнобаївщини Іван Піддубний став чемпіоном чемпіонів і прославив наш край на весь світ. Прославляють Черкащину й наші випускники, студенти, викладачі. Тож вітаю тих, хто любить спорт, і тих, хто займається ним професійно, з Днем фізичної культури і спорту! Щиро дякую викладачам ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я, які своєю повсякденною працею виховують чемпіонів! Гарних всім стартів і впевнених фінішів!

Напутнє слово студентам своєї alma mater сказав срібний призер 24-х Олімпійських ігор з веслування на байдарці (місто Сеул, Південна Корея, 1988 рік), заслужений майстер спорту СРСР, Чемпіон світу (1987 рік, 1989 та 1990 рік), триразовий призер чемпіонатів світу, двадцятиразовий чемпіон СРСР, Почесний громадянин міста Сміла Олександр Мотузенко:

— Дивлячись на наших студентів, згадую вислів: у здоровому тілі — здоровий дух. Якраз це — і здорове тіло, і здоровий дух, дуже потрібно сьогодні нашій Батьківщині. Слава Україні!

У першокурсників, викладачів і в самих спортсменів дійство залишило незабутні враження.

Вони відчули справжній олімпійський дух, зробили «Розминку майбутнього олімпійця» разом із олімпійцями та керівниками університету. Після цього кожен охочий мав змогу взяти участь у спортивних майстер-класах, які проводили на Зеленій галявині університету відомі студенти-спортсмени.
07.09.2018 17:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter