На День знань у Каневі відкрито Інклюзивно-ресурсний центр

Як інформують у Черкаській ОДА, 3 вересня відбулось урочисте відкриття Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Канівської районної ради.

Головна мета центру – забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі й у закладах професійної та іншої освіти. Ці навчальні установи покликані забезпечувати своїм вихованцям здобуття загальної середньої освіти, надання психолого- педагогічних, корекційно-розвиткових послуг та забезпечення їх системного кваліфікованого супроводу.
На День знань у Каневі відкрито Інклюзивно-ресурсний центр

Керівництво нового “Інклюзивно-ресурсного центру” запевняє, що його діяльність буде здійснюватися в першу чергу на принципах поваги та сприйняття індивідуальних особливостей дітей, дотримання їх інтересів, недопущення дискримінації та порушення дитячих прав, конфіденційності, доступності освітніх послуг з раннього віку тощо.
На День знань у Каневі відкрито Інклюзивно-ресурсний центр

На кожного вихованця тут чекають сучасні, затишні кабінети, підтримка кваліфікованих фахівців, креативний та творчий підхід до вирішення будь-яких питань, фахова психологічна допомога, безкоштовні корекційно-розвиткові заняття з логопедом, дефектологом, психологом та розуміння.
04.09.2018 12:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter