На День знань у черкаській "Країні добра" провели патріотичний флешмоб

Святковим патріотичним флеш-мобом розпочався навчальний рік для вихованців КЗ «Черкаський навчально-реабілітаційний центр «Країна добра Черкаської обласної ради». Про це інформує управління освіти і науки Черкаської ОДА.

Після урочистої частини для початкової ланки школярів навчальні заняття розпочалися з розважальних конкурсів та вікторин на тематичних локаціях, протягом яких вони змогли не тільки набратися позитивних емоцій, але й звикнути до колективу та закладу в невимушеній дружній атмосфері.

На День знань у черкаській "Країні добра" провели патріотичний флешмоб


Використовуючи спеціально створену карту, згідно зі сценарієм свята, діти вирушили у міжгалактичну подорож за різноманітними станціями. Ознайомитися з маршрутом подорожі мали нагоду також перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Коваль, заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Оксана Сімушіна, батьки учнів.

Після урочистостей присутні мали нагоду ознайомитися з матеріально-технічним забезпеченням закладу освіти. Зокрема, оглянули навчальні кабінети перших класів, де створено всі умови для навчання дітей з особливими освітніми потребами за стандартами Нової української школи.
На День знань у черкаській "Країні добра" провели патріотичний флешмоб

Головним завданням діяльності НРЦ «Країна добра Черкаської обласної ради» є забезпечення права дітей з порушеннями слуху та мовлення, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку, на здобуття певного освітнього рівня загальної середньої освіти шляхом спеціально організованого навчально-виховного процесу в комплексі з корекційно-розвитковою роботою, медичною реабілітацією.

Для всебічного розвитку школярів обладнано 12 спеціальних кабінетів:

– для індивідуальних та групових корекційно-відновлювальних занять,

– лінгафонний,

– інформатики та фізики,

– біології та хімії,

– психологічного розвантаження,

– обслуговуючої та технічної праці,

– тренажерний зал та кабінет ЛФК;

– спортивний зал;

- актова зала;

– 2 групи дошкільного підрозділу;

– бібліотеку з читальним залом.
04.09.2018 08:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter