"Черкаський Азот" виділив на підготовку шкіл у Черкасах до 1 вересня 955 тис. грн.

"Черкаський Азот" виділив на підготовку шкіл у Черкасах до 1 вересня 955 тис. грн. Черкаський «Азот» виділив майже мільйон гривень для підготовки загальноосвітніх шкіл до нового навчального року. Про це інформує прес-служба підприємства.

До 1 вересня силами структурних підрозділів підприємства виконано значний обсяг робіт у підшефних школах. Зокрема, спеціалісти відремонтували кілька навчальних кабінетів та холу у ЗОШ №20, у ЗОШ №2 провели капітальний ремонт стелі на одному з поверхів та майстерні для трудового навчання, відремонтували два поверхи і технічне приміщення у ЗОШ №5, а у ЗОШ №33 здійснили капітальний ремонт приміщення їдальні та бібліотеки. Спеціалісти підрозділу капітальних ремонтів виготовили металеві віконні решітки з подальшим монтажем у приміщенні ЗОШ №10. Крім того, підприємство профінансувало закупівлю необхідного інвентаря для ЗОШ №12.

Загалом на поточні ремонти підшефних шкіл ПАТ «АЗОТ» спрямувало майже 820 тисяч гривень, ще 135 тисяч – на ремонт дошкільного закладу №39 «Щасливе дитинство».

«Підтримка освітнього процесу – один із важливих принципів політики корпоративної соціальної відповідальності ПАТ «АЗОТ». Попри напружений економічний стан в країні, ми продовжуємо надавати допомогу освітянам в рамках укладеної соціальної угоди, якою охоплено 10 шкіл, де навчається майже 18 тисяч учнів», – зазначив Віталій Скляров, Голова Правління ПАТ «АЗОТ». – Початок нового навчального року – це завжди відкриття нової дороги, осяйної до вершин знань. Бажаю, щоб цей шлях учні пройшли з гарними успіхами у навчанні».
03.09.2018 18:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter