Бондаренко обіцяє, що попри перенесення сесії Черкаської міськради, гроші на Нову українську школу буде виділено

Бондаренко обіцяє, що попри перенесення сесії Черкаської міськради, гроші на Нову українську школу буде виділено Як інформують у міськраді Черкас, сесія міської ради була перенесена на 23 серпня, адже не вдалося отримати підтвердження більшості депутатів про участь у пленарному засіданні Черкаської міської ради. Деякі депутати з опозиції обурилися у соціальних мережах, що це нібито заважає виділенню коштів на «Нову українську школу». Проте педагогам і батькам не варто турбуватися, запевняє міський голова Анатолій Бондаренко.

- Як відомо, з 1 вересня всі першачки навчатимуться за новим Державним стандартом початкової освіти, тобто за навчальними програмами Нової української школи. Для цього необхідно створити нове освітнє середовище, яке передбачає закупівлю дидактичних матеріалів, сучасних меблів, комп’ютерного обладнання тощо. Цьогоріч з державного бюджету для створення освітнього середовища в усіх перших класах країни виділено фінансування. У свою чергу з місцевого бюджету передбачено співфінансування у розмірі 30%, що складає близько 2 млн грн. У бюджеті міста стовідсотково буде передбачена така сума.

Погоджуюся з тим, що дітям потрібно створити якнайкращі умови для навчання і виховання. Однак депутатів від опозиції цікавить не освітня субвенція, за яку вони б не відомо, чи й голосували. А, скоріш за все, їх цікавить зрив роботи міської ради, виконкому та міського голови. Чомусь вони ігнорували роботу ради протягом кількох засідань, на яких розглядалися не менш важливі питання життєдіяльності міста.

Щодо створення належних умов у закладах освіти, то я нагадаю, що вперше, починаючи з 2015 року, щорічно нашою командою «Батьківщини» спрямовано величезне фінансування на цю важливу галузь. Лише торік ця сума склала 200 млн грн. За ці роки нам вдалося закупити комп’ютерні класи майже у кожну школу, придбати кабінети фізики, хімії та біології, побудувати футбольні поля, відремонтувати фасади, дахи, замінити вікна і багато іншого. Тому більше, ніж наша команда зробила для створення належних умов навчання і виховання в садочках і школах міста, не зробив ніхто! Наголошую ще раз - кошти на Нову українську школу будуть виділені!
07.08.2018 11:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter