У Чорнобаї відкрився інклюзивно-ресурсний центр

У Чорнобаї відкрився інклюзивно-ресурсний центр Як інформують у Чорнобаївській РДА, в райцентрі відкрили новий комунальний заклад «Інклюзивно-ресурсний центр з відділенням денного перебування дітей з особливими освітніми потребами».

У цьому центрі надаватимуть комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дітей, а також допомагатимуть їх соціальній адаптації.

Інклюзивно-ресурсний центр – це заклад, куди матимуть можливість звертатися батьки дітей віком від 2 до 18 років для отримання корекційних та реабілітаційних послуг. Саме ресурсний центр надаватиме рекомендації закладам загальної середньої освіти щодо особливих освітніх потреб учнів, коригуватиме його індивідуальні програми розвитку та проводитиме корекційні заняття, забезпечуватиме методичний, психологічний, дефектологічний, логопедичний супровід дітей з особливими освітніми потребами протягом усього навчання.

Відділення денного перебування забезпечить можливість відвідувати даний заклад тим дітям, які з певних причин за станом здоров’я не можуть відвідувати звичайний навчальний заклад та зможуть отримувати корекційно-розвиткові послуги. Усі послуги центру будуть безкоштовними.

ІРЦ розташований на базі реабілітаційного центру «Промінчик» та надаватиме послуги дітям, які проживають на території Чорнобаївського району. Фінансування закладу здійснюватиметься за рахунок освітньої субвенції та районного бюджету.
24.07.2018 18:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter