У Черкасах студенти провели флешмоб "Я склав сесію без хабарів"

За інформацією Головного територіального управління юстиції у Черкаській області, майже 300 студентів з Черкас та інших міст України стали учасниками фестивалю активної молоді Speak Out 2018, який з 9 по 15 липня проходить у Черкасах. У рамках фестивалю молодь взяла участь у флешмобі від черкаської юстиції «Я склав сесію без хабарів».

– Я навчаюсь в Острозькій академії, де хабарництво викорінили ще близько 10 років тому. Тому знаєш – здаєш і жодних хабарів, – розповідає черкащанин, студент ІІ курсу Національного університету «Острозька академія» Нікіта Бєляєв, який освоює спеціальність «міжнародні відносини».
У Черкасах студенти провели флешмоб "Я склав сесію без хабарів"

Проте далеко не всі студенти можуть похвалитися такими досягненнями своїх навчальних закладів. Зізнавалися, що доводилося і тричі перездавати, бо викладачі чекали на «мирову». Проте наполегливість і якісні знання дозволили таки складати сесію без хабарів.

Це вже четвертий фестиваль, що організовує всеукраїнський студентський рух Campus Ukraine. Основна мета проекту – самовизначення та розвиток молоді, залучення студентів до волонтерства, соціальної діяльності та активної життєвої позиції.

– Зміни в суспільстві починаються зі зміни світогляду його майбутніх лідерів. Тому ми з радістю пристали на пропозицію Головного територіального управління юстиції та запропонували учасникам нашого фестивалю взяти участь у флешмобі, що проводиться в рамках всеукраїнської правопросвітницького проекту Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!», – зазначила організатор фестивалю Олена Ярощук.
13.07.2018 09:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter