Студенти ЧДТУ працюють на розкопках Молюхового Бугра на Чигиринщині

Як інформують у ЧДТУ, на Чигиринщині тривають двотижневі археологічні розкопки Молюхового Бугра студентами-істориками Черкаського державного технологічного університету, під керівництвом відомого археолога України Тетяни Нераденко.
Студенти ЧДТУ працюють на розкопках Молюхового Бугра на Чигиринщині

Майбутні музеєзнавці та експерти культурно-історичних цінностей ЧДТУ в межах двотижневої практики досліджують давній могильник та поселення, яке було заселено з другої половини V до початку другої чверті III тисячоліття до н.е.

Черкаські археологи розкопали численні фрагменти кераміки доби неоліту та енеоліту, знаряддя праці з кремнію, зокрема крем’яний серп, та багато кісток тварин. Завдяки археологічним знахідкам студенти склали комплексне уявлення про побут та харчування давніх людей.

Молю́хів Буго́р — відома археологічна пам'ятка України і Східної Європи доби неоліту (др. пол.V — пер. пол. IV тис. до н. е.) та енеоліту (др. пол. IV — пер. пол. ІІІ тис. до н. е.). Поселення розташоване на давній піщаній дюні в заплаві Тясмину на північ від села Новоселиця Чигиринського району Черкаської області.
11.07.2018 15:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter