У ЧНУ три тижні працювали фізики з угорського Університету Дебрецена

Як інформують у ЧНУ, упродовж трьох тижнів фізики Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького приймали колег з кафедри фізики твердого тіла Університету Дебрецена (Угорщина). Це зустрічний візит угорської команди за програмою спільного швейцарсько-польсько-угорсько-українського проекту EXMONAN.
У ЧНУ три тижні працювали фізики з угорського Університету Дебрецена

Фізиків Черкас і Дебрецена поєднує тривала (понад чверть століття) наукова співпраця, а нещодавно визнаний угорський освітній і науковий центр відвідав ректор Черкаського національного Олександр Черевко. Така співпраця, окрім наукових результатів щодо вирішення важливих фундаментальних і технологічних завдань, має не менш важливий соціальний і культурний ефект, сприяє кращому порозумінню та налагодженню дружніх зв'язків між країнами.

За час перебування у Черкасах габілітований доктор Чаба Черхаті (Dr. habil. Csaba Cserháti) та його аспірантка Лаура Юхач (PhD student Laura Juhász) спільно з черкаською командою встигли розвинути теоретичні й моделювальні задачі, визначили кілька перспективних експериментальних завдань на базі центру фізико-хімічних досліджень, виступили з доповідями на щотижневому семінарі школи професора Гусака, познайомилися з молодими дослідниками – магістрантами кафедри фізики.
26.06.2018 08:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter