У Черкасах для 1 370 одинадцятикласників пройшов загальноміський випускний вечір

Як інформують у міськраді Черкас, 23 червня в Черкасах відбувся випускний вечір. Розпочали його традиційною святковою ходою середмістям – від площі Богдана Хмельницького до Соборної. У доросле життя учнів проводжали їхні вчителі з батьками, а ще – представники міської влади.

Цього року навчання в школі закінчили 1370 учнів. Серед них – 34 із золотими та 17 зі срібними медалями.
У Черкасах для 1 370 одинадцятикласників пройшов загальноміський випускний вечір

Двоє черкаських випускників – Наталія Мірошник із ФІМЛІ та Богдан Фещенко зі школи №19 отримали 200 максимальних балів за результатами зовнішнього незалежного оцінювання з хімії.

Загалом у цьому навчальному році учні випускних класів вибороли для міста 18 призових місць на всеукраїнських олімпіадах із різних дисциплін та Всеукраїнського конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України.

– Хай мрії стають реальністю, а життєві шляхи будуть рівними та широкими і ведуть до вашої мети. Не відступайте від неї ні за яких обставин і пам’ятайте – труднощі лише загартовують наші серця! – звернувся до учасників свята заступник міського голови Черкас Ігор Волошин. – Ми пишаємося кожним з вас. Знайте – у яких світах ви б не бували, Черкаси завжди відкриті для вас.

Сміливих амбіцій побажав випускникам заступник мера Юрій Ботнар.
У Черкасах для 1 370 одинадцятикласників пройшов загальноміський випускний вечір

– Важливо лише те, до чого ви прагнете. Насправді навіть не завжди важливо, як ви закінчили школу, – говорить він. – Кожен із вас, хто стоїть сьогодні тут, у подальшому може стати власником великого бізнесу, топ-менеджером світових компаній, міністром чи президентом. Це залежить лише від вас і ваших амбіцій. Разом з вами ми можемо зробити Україну великою державою, а Черкаси – містом щастя.

Насамкінець випускники станцювали прощальний вальс. На щастя випустили в небо сотні повітряних кульок.
25.06.2018 12:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter