На Черкащині працюють 22 ПТУ, де готують фахівців за 109 робітничими професіями

Як інформують в управлінні освіти й науки Черкаської ОДА, на базі КЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбулося засідання регіональної ради професійно-технічної освіти при обласній державній адміністрації, на якій обговорили обсяг регіонального замовлення на підготовку фахівців та кваліфікованих робітників.

Валерій Данилевський означив стан справ у цілому по області щодо діяльності закладів професійно-технічної освіти. Як зазначив Валерій Вікторович, підготовку робітничих кадрів для різних галузей економіки в області здійснюють 22 державних професійно-технічних навчальних закладів, підпорядкованих Міністерству освіти і науки України, з них: 12 − професійні ліцеї; 4 − вищі професійні училища; 3 − центри професійно-технічної освіти; 2 − навчальні центри при кримінально-виконавчих установах закритого типу. Загалом у цих закладах навчається близько 8,4 тис. учнів та слухачів.

Підготовка кваліфікованих робітників проводиться за 109 професіями.
На Черкащині працюють 22 ПТУ, де готують фахівців за 109 робітничими професіями

З метою створення нового іміджу професійної освіти, модернізації підготовки кваліфікованих робітників, відповідного рівня стажування робітників підприємств із використанням технологічних інновацій, стажування майстрів виробничого навчання та викладачів професійно-технічної підготовки у 2018 році на базі закладів професійної (професійно-технічної) освіти планується створення в навчально-практичних центрів галузевого спрямування.

У ході жвавої дискусії присутні обговорили наявні та перспективні напрямки підготовки кваліфікованих кадрів, динаміку замовлення на підготовку фахівців у розрізі спеціальностей. Окремо зупинилися на питаннях співпраці з роботодавцями, популяризації робітничих професій, заохочення учнів до навчання в закладах профтехосвіти.

За результатами наради її учасниками було погоджено обсяг регіонального замовлення на підготовку фахівців та кваліфікованих робітників по кожному закладу профтехосвіти.
07.06.2018 12:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter