Держаудитслужба: Ревізія відділу освіти, молоді та спорту Уманської РДА виявила порушень на понад 4,9 млн. грн.

Держаудитслужба: Ревізія відділу освіти, молоді та спорту Уманської РДА виявила порушень на понад 4,9 млн. грн. Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Відділу освіти, молоді та спорту Уманської районної державної адміністрації виявили втрат на суму понад 4,9 млн грн. Ревізія охопила період з 01.05.20015 по 31.01.2018.

Зокрема, внаслідок неправильного визначення індивідуальних норм витрат палива опалювальними котлами навчальних закладів Уманського району відділосвітипровів понаднормове списання твердого палива на загальну суму 1,6 млн грн.

Крім того, установа здійснила зайві витрати внаслідок завищення обсягу та вартості послуги з газопостачання на загальну суму 356,4 тис. грн.

Також в окремих навчальних закладах відділу освіти протягом ревізійного періоду утримувалися півтори ставки машиніста (кочегара, оператора) на сезон, які не передбачені штатними розписами відділу освіти на 2015-2017 роки, та здійснювалися витрати з оплати праці не у відповідності до штатного розпису, що призвело до зайвого нарахування та виплати заробітної плати на загальну суму 1,7 млн грн.

Серед інших виявлених порушень: сплата єдиного соціального внеску з порушенням вимог законодавства, оплата завищеної вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт, інші завищені витрати з оплати праці внаслідок недотримання вимог законодавства.

На адресу установи направлені вимоги щодо усунення порушень, виявлених ревізією та застосовано заходи впливу у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства, зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення та зменшення бюджетних асигнувань.

Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.
31.05.2018 13:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter