На базі ЧДТУ відбувся Форум майбутнього «Вчись, працюй, живи на Черкащині»

Презентація освітніх закладів та підприємств Черкащини, професійні «воркшопи» для школярів і тематичні дискусії про перспективи для молоді. Як інформують у Черкаській ОДА, на базі Черкаського державного технологічного університету відбувся Форум майбутнього «Вчись, працюй, живи на Черкащині». Тут зібрались представники обласної та міської влади, керівники навчальних закладів, зокрема й профтехосвіти, вишів, роботодавці, студенти й старшокласники місцевих навчальних закладів. Останні мали змогу ознайомитись з можливостями регіональних підприємств, котрі взяли участь у виставці.
На базі ЧДТУ відбувся Форум майбутнього «Вчись, працюй, живи на Черкащині»

Форум проведено для підвищення престижу роботодавців, визначення основних проблем ринку праці в сучасних умовах на Черкащині, напрацювання «дорожньої карти» розвитку регіону, зокрема й кроків щодо запровадження принципів дуальної освіти в навчальних закладах і на підприємствах нашого регіону.

Привітав учасників заходу перший заступник голови ОДА Віталій Коваль:

– Ми добре усвідомлюємо, що наша держава буде сильною тоді, коли створюватимемо нові робочі місця з гідною зарплатнею, а також відповідною соціальною інфраструктурою. Над цим активно працюємо. Обласна влада нині тісно співпрацює з підприємцями, адже реальних результатів можна досягти лише об’єднавши зусилля. І тому приємно, що на тутешньому Форумі є як представники професійно-технічної освіти, вищих навчальних закладів, так і роботодавці. Відтак є можливість запропонувати випускникам варіанти для якісного навчання, а також місця для їх подальшого застосування на практиці.

Форум організовано за підтримки Черкаської обласної державної адміністрації, обласної та міської ради, обласного об’єднання організацій роботодавців, обласної ради ректорів, директорів I –IV рівнів акредитації, Федерації профспілок області, ЧДТУ, регіональної ради підприємців, ГС «Агенції підтримки підприємництва та інвестицій», обласного центру зайнятості.

Учасники Форуму долучились і до дискусії: «Як зберегти молодих фахівців із робітничих та інженерних спеціальностей – випускників навчальних закладів Черкащини від виїзду на роботу за кордон».
21.05.2018 12:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter