Ще у двох черкаських школах запровадять послугу "Страва на вибір"

Ще у двох черкаських школах запровадять послугу "Страва на вибір"  За інформацією міськради Черкас, ще у двох школах Черкас – №7 та №12 – діти зможуть самостійно обирати з меню, що їм їсти на обід. Ці навчальні заклади планують долучити до пілотного проекту «Страва на вибір». Він, нагадаємо, віднедавна діє в ЗОШ №2, 21, 25 та 30.

Заступник міського голови Ігор Коломоєць, який нині курує освітню галузь у Черкасах, переконаний: із часом таку ініціативу слід підхопити всім школам.

– Як засвідчив досвід, завдяки такій системі шкільних обідів у їдальнях залишається менше відходів, – говорить Ігор Анатолійович. – Діти можуть обрати те, що їм більше смакує, вони лишаються ситі й задоволені.

Директор департаменту освіти та гуманітарної політики Сергій Воронов додав, що такий підхід до харчування дітей у школах дозволить більш раціонально витрачати бюджетні кошти.

– Якщо ми даємо дітям страви, які вони не їдять, ми даремно спрямовуємо кошти із міського бюджету, – говорить він. – Діти повинні мати право обирати, що вони хочуть їсти. Для прикладу, капусняк чи борщ, гречку чи рис.
08.05.2018 10:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter