У 10-ти школах Черкаської області встановлять компостери для переробки харчових відходів з їдалень

У 10-ти школах Черкаської області встановлять компостери для переробки харчових відходів з їдаленьЗа результатами еко-освітнього конкурсу «Компола», у десяти школах області встановлять компостери для переробки харчових відходів з їдалень. Як інформують у Черкаській ОДА, в навчальних закладах Золотоноші, Сміли, Умані, Канева, Черкас, Маньківки, Жашкова. Встановлення компостерів в школах-переможницях триватиме до 1 вересня 2018 року, інформують в Міносвіти.

«Компола» – це спільний еко-освітній проект Мінприроди та Міносвіти, спрямований на підвищення рівня екологічної освіти та залучення молоді до практичних навичок сталого розвитку та споживання. Збирання заявок тривало з 10 до 24 квітня цього року. Проект був започаткований київськими школярами Нікітою Шульгою та Софією-Христиною Борисюк. Його основна мета – дати додатковий поштовх та ресурс українським школам для розвитку екологічної грамотності учнів, допомогти школярам отримати практичні навички, а не суто теоретичну інформацію.

Серед переможців є навчальні заклади з усієї України і навіть прифронтових Луганської та Донецької областей. Так, компостер отримають 12 шкіл-інтернатів, 22 опорні школи, 1 спеціалізована школа для дітей з особливими потребами та 165 загальноосвітніх шкіл. З точним переліком закладів можна ознайомитись за посиланням.

– Діти важливі – це основне повідомлення, яке ми хочемо донести сьогодні, – зазначила Лілія Гриневич. – Свого часу у Великобританії саме запровадження навчання школярів сортуванню сміття дозволило зробити позитивне зрушення у тому, як усе доросле населення поводилося з відходами. До цього ні широкі публічні кампанії, ні впровадження штрафів помітних змін не давало. Сьогодні завдяки проекту «Компола» 200 шкіл отримають компостер для переробки харчових відходів – це ще один крок до впровадження здорових практик відповідального споживання у життя нашої країни.
04.05.2018 14:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter