Восени студенти й викладачі Черкаського бізнес-коледжу вирушать до латвійського університету ISMA

Восени студенти й викладачі Черкаського бізнес-коледжу вирушать до латвійського університету ISMAУ вересні нові групи черкаських студентів та викладачів вирушать до європейського університету. Про це інформують у Черкаському прес-клубі.

І сьогодні в університеті ISMA (Латвія) також проходить навчання група студентів та працює група викладачів. Усе це – за програмою академічної мобільності Європейського Союзу Еразмус+. Найбільш повно, серед усіх закладів вищої освіти регіону, програма реалізується у Черкаському державному бізнес-коледжі.

- Днями наш коледж відвідала делегація європейського вишу, у якому проходять навчання за обміном наші студенти та працюють наші викладачі – ризького університету ISMA, - зазначив директор ЧДБК Олег Куклін. - З офіційним візитом бізнес-коледж відвідали Президент ISMA University Роман Дьякон і проректор з міжнародних зв’язків Ольга Верденхофа. Ми обговорили можливості розширення співпраці у напрямках академічної мобільності для студентів та викладачів, літньої оплачуваної практики в Болгарії, навчання студентів на магістерських програмах «Комп’ютерні системи» та «Управління підприємницькою діяльністю», роботу над спільними проектами Програми Erasmus+ (напрями «Стратегічні партнерства», «Жан Моне», «Кредитна мобільність для студентів»). Наразі ми уже набираємо групу студентів для літньої практики у Болгарії - та групу студентів для навчання на магістерських програмах.

Варто зазначити, що одночасно коледж отримав п`ять грантів Євросоюзу - троє наших студенток вивчає в університеті ISMA економіку, а двоє викладачів читають там лекції для латвійських студентів.
27.04.2018 09:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter