У Черкасах у 4-х дитячих садках розпочнеться процедура енергосервісу

Одноголосно виконком сьогодні підтримав проект рішення "Про закупівлю енергосервісу для деяких закладів освіти та затвердження базових річних рівнів споживання паливно-енергетичних ресурсів та житлово-комунальних послуг для об"єктів енергосервісу". Про це інформують у міській раді Черкас.

Заступник міського голови Людмила Бордунос, яка ініціювала вирішення цього питання, на своїй сторінці у соціальній мережі "Фейсбук" прокоментувала ухвалення зазначеного документу:

- Сьогодні виконком прийняв дуже чудове рішення для міста. Початок енергосервісу в м.Черкаси!! Якось, на початку роботи у виконкомі, на нараді міського голови, наголосила на необхідності початку процедури енергосервісу в місті. Департамент освіти дав свої пропозиції по садочкам, обрано 4 садки, в яких найбільші енергозатрати. Суть концепції енергосервісу полягає в тому, що енергоефективні заходи в будівлях бюджетних установ (шкіл, дитячих садочків, лікарень, університетів тощо) впроваджуються приватними інвесторами – енергосервісними компаніями, а оплата здійснюється ВИКЛЮЧНО за рахунок економії (скорочення витрат на споживання комунальних послуг та енергоносіїв), досягнутої в результаті здійснення енергоефективних заходів. А простими словами за енергосервіс сплачують з зекономлених на енергоресурсах коштів. Отож компанії будуть зацікавлені зробити якісно все.
У Черкасах у 4-х дитячих садках розпочнеться процедура енергосервісу

До речі, компанія обирається через процедуру в системі prozorro і перемагає та, яка запропонує найкращі показники по економії енергоресурсів.
24.04.2018 11:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter