Прокуратура: У навчальному закладі Черкас керівництво нарахувало собі понад 50 тис. грн. незаконних премій

Прокуратура: У навчальному закладі Черкас керівництво нарахувало собі понад 50 тис. грн. незаконних премій Черкаською місцевою прокуратурою вивчено інформацію Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області щодо результатів ревізії фінансово-господарської діяльності одного з навчальних закладів міста Черкаси.

Встановлено, що протягом періоду з 01.01.2014 по 30.06.2015 директору навчального закладу, заступнику директора з навчально-виховної роботи, головному бухгалтеру та бухгалтеру навчального закладу на підставі наказів з надання платних освітніх послуг за рахунок коштів спеціального фонду проводилось нарахування доплат на загальну суму понад 50 тисяч гривень, що не передбачені жодним законодавчо-нормативним документом та умовами Колективних договорів, чим завдано матеріальної шкоди (збитків) навчальному закладу.

Враховуючи порушення вимог законодавства України про оплату та впорядкування умов оплати праці працівників навчального закладу, Черкаською місцевою прокуратурою по даному факту внесені відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального Кодексу України.

На даний час досудове розслідування триває.
12.04.2018 13:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter